درباره پوژمان

شركت توسعه فن آور پوژمان به پشتوانه گروهي از متخصصان توانا در خرداد ماه سال 1387 شروع به فعاليت نمود. اما فعاليت كارشناسان اين شركت تازه تأسيس به سالها پيش از تأسيس اين شركت برمي گردد. كار در زمينه رباتيك و هوش مصنوعي،‌ تحقيق و پژوهش در زمينه تكنولوژِي شناسايي از طريق فركانس راديويي (RFID)،‌ حضور در طراحي و پپاده سازي پروژه هاي سازماني مالي و مديريتي،‌ تهيه وب سايت هاي آموزشي براي مدارس، ‌تهيه نرم افزارهاي سفارشي،‌ ارائه خدمات دامنه و ميزباني وب،‌ آموزش دروس كامپيوتري،‌ آموزش كاربران و پشتيباني محصولات،‌ تهيه سيستم هاي سخت افزاري مطابق با نياز كاربران و . . . از جمله فعاليتهاي كارشناسان بوده است. اما به تدريج با گذر زمان دامنه عملكرد آنها وسيعتر شده و گسترش خدمات نرم افزاري،‌ سخت افزاري و شبكه در سرلوحه اهداف شركت قرار گرفت. طراحي،‌ نصب و راه اندازي شبكه هاي كامپيوتري،‌ نگهداري و پشتيباني شبكه ها،‌ نصب و راه اندازي سخت افزارهاي مختلف سازماني از جمله فعاليتهاي ديگر شركت در راستاي اهداف آن خواهد بود.

راهکارهای فناورانه

با گسترش فناوری اطلاعات و تنیده شدن آن در تمامی ارکان اجتماعی و صنعتی، سازمانها و ارگانها نیازمند بهره برداری از این فناوری هستند. پوژمان با اتکا بر تجربه کارشناسان خود ارائه این راهکارها را برای رفع مشکلات ایشان در اولویت کاری خود قرار داده است.

سرویسهای فناوری اطلاعات

سرویس های مبتنی بر فناوری اطلاعات نیازمندی اساسی سازمانهای در عصر حاضر است. پوژمان با راه اندازی سرویسهای متون از قبیل سرویس های پایه، ایمیل، اکتیو دایرکتوری، احراز هویت، تبادل فایل و .... در کنار سازمانها در جهت سرعت بخشیدن به رسیدن به چشم اندازهای ایشان خواهد بود

زیرساخت فناوری اطلاعات

تخصص اصلی ما راه اندازی زیرساختهای متنوع در حوزه شبکه و ارتباطات از شبکه های محلی تا شبکه های گسترده و مراکزداده است. داشتن پایداری و امنیت (دسترس پذیری، محرمانگی و یکپارچگی) اهداف اصلی پوژمان بر اساس سیاست سازمانها می باشد.